Taksitle Cep Telefonu Alınabilir mi?

Cep Telefonu Kredi Kartı Taksit yapılır mı? taksitle telefon alma yolları nelerdir? Taksitle telefon almanın avantajları var mı? Taksitle telefon almak Yasak mı?


Reklamlar
Taksitle Cep Telefonu Alınabilir mi?

Cep telefonu olmayan hemen hemen artık yok. Herkesin bir telefonu var. Artık telefonu bırak herkesin akıllı telefonları var. iphone, samsung, lg derken bir çok yabancı teknoloji devlerinin akıllı telefonları üretiyor. Ülkemizde 2 yıldır cep telefonu alırken taksit yasağı geldi. Bu taksit yasağından önce cep telefonlarına 9 taksit yapılıyor. Şimdi ise yapılamıyor. Cep telefonu almak istiyorsanız ama taksitle aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz

  1. Banka Kredisi
  2. Turkcell, Türk telekom, vodofone gibi operatör firmalarından tarifenize ek olarak
  3. Şirket iseniz ticari kredi kartınız ile

cep telefonunu taksitli olarak alabilirsiniz. Malasef ki cep telefonuna başka bir taksit imkanı yoktur. Cep telefonuna taksit yasaktır. Taksitli olarak alma durumunda faiz ödeyeceğinizi unutmamak gerek.

Reklamlar

Lütfen internette taksitle telefon sattığını iddia eden kişilere karşı dikkatli olunuz. Şayet dolandırıcı olabilirler. Taksit yapmaya çalışır iken almadığınız bir ürünün taksidini ödemeye başlarsınız. Arkasından bakıp kalırsınız.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap