Self Servis World Nedir?

Yapı krediden müşterilerinin yüzünü güldürecek bir hizmet geldi. Self servis world


Reklamlar
Self Servis World Nedir?

Self Servis World Nedir?

Peki self servis world nedir? Bu sistem özel kredi kartı sistemi ile oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Bu hizmetler sayesinde oluşturduğunuz kampanyalar SMS ve e-posta yoluyla hedef kitleniz ile daha yakın bir ilişki kurmuş oluyorsunuz. Böylece daha kolay bir şekilde hedef kitlenizi ve kazancınızı çoğaltabilirsiniz.

Reklamlar

Yapı kredi müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda yapılan çalışmalar başarıya ulaşıyor. Sizler müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirebilmeniz için yapı kredi 7 gün 24 saat çalışma yapmaktadır. Sizler müşterilerinize daha iyi hizmet verme adına yapı kredi özel kampanya oluşturabilme adına seçenekler sunmuşyur. Bu seçeneklerdan bazıları şunlardır.

  • Aktif müşteri kampanyası
  • Potansiyel müşteri kampanyası
  • Eski müşteri geri kazanım
  • Genel kampanya

Bu ve diğer hizmetlerden faydalanarak müşterilerinize daha iyi hizmet sağlayabilirsiniz. Hazırladığınız kampanyayı duyurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  Self Servis World tarafından sunulan hizmetlerden kolayca faydalanıp kârlı kazançlar elde edebilirsiniz. Self Servis World ile hazırlayacağınız kampanyanın süresi maksimum 30 gün olabilir. Oluşturacağınız kampanya ile bir müşteriye en fazla 50 TL ödül verebilirsiniz ve her müşteri kampanyadan sadece tek seferliğine yararlanabilir.

Self Servis World Nedir? Sorusunun cevabını verdik. Umuyoruz ki bu yazımız sizler için faydalı olmuştur.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap