Öğrenci Kredi Kartları Nedir?

Öğrenci olmak günümüz şartlarıyla biraz sıkıntılıdır. Bu sıkıntıların üstesinden gelebilmek için baya bir çaba sarf etmek gerekmektedir. Sadece öğrenciler mi? Aileler de bu sıkıntı içerisindeler.


Reklamlar
Öğrenci Kredi Kartları Nedir?

 

Çocuklarına para gönderme konusunda baya bir sıkıntı yaşayan ailelere artık bankalar kredi kartlarıyla yardımcı olacaklardır.

Reklamlar

Öğrenci Kredi Kartları Nedir? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Öğrenciyseniz harcamalarınız olacaktır. Bu harcamaları artık gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Nasıl diyecek olursanız kredi kartları sayesinde. Öğrenciler için her zaman belli çalışma programları yapılmaktadır.

Bu çalışma programlarından bir tanesi ise öğrenci kredi kartı hizmeti. Hem öğrenciye hemde ailelere büyük kolaylık sağlayacak olan bu hizmet sizler bankalar tarafından hizmete sunulmuştur.

Öğrenci Kredi Kartları Nedir limit var mıdır sorularının cevabını aslında ufaktan veriyoruz. Öğrenci kredi kartlarında limitler vardır. Bu limitler bankadan bankaya değişkenlik gösterebiliyor.

İş Bankasının öğrenciler için sunduğu İş’te Üniversiteli kartla öğrenci olmanın avantajlarını hakkıyla sonuna kadar kullanabileceksiniz. 18 yaş ve üstü, üniversite ve yüksek lisans öğrencisi olmanız gerekmektedir.

İş bankasının sunduğu bu hizmet gibi daha nice bankalar öğrenciler için bu hizmeti vermektedirler.

Yapı Kredi Play Kart,VakıfBank Like Card,Garanti Bonus Genç,Ziraat Genç Kart,Akbank exi26.

 

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap