Kendinizi Bir Cümle İle Anlatmak İsteseydiniz?

Merhabalar, sizlere bu konumuzda kendinizi bir cümle ile anlatmak isteseydiniz? diye bir soru yönelttik ve bu sorunun cevabını birlikte vereceğiz. Şu konuda hemfikir olmamız gerekir ki kendimizi iyi ifade ettiğimiz takdirde birçok alanda başarılı olacağımız kesindir.


Reklamlar
Kendinizi Bir Cümle İle Anlatmak İsteseydiniz?

Kendinizi Bir Cümle İle Anlatmak İsteseydiniz?

Yaşantımızın bir çok alanını etkilen iş hayatında eğer başarılı bir çalışan olmak istiyorsak ilk önce kendimi nasıl ifade edeceğimizi en iyi şekilde bilmeliyiz.

Reklamlar

Bazen sade bir cevapla bazense etkileyici cevaplarla karşıdakini etkilemek gerekmektedir. Geldik o çetin soruya. Kendinizi bir cümle ile anlatmak isteseydiniz?

Evet bu konuda birçok insan maalesef ki yanılgıya düşebiliyor. Burada önemli olan kendimize olan güvenimiz. Karşıdaki kim olursa olsun ilk önce heyecanlanmamak gerekmektedir.

Heyecanlanılır ise kendimizi ifade ederken sıkıntıya düşebiliriz. Bu soru karşısında belki bir cümle karşıdaki insanı etkileyecek ve hayatınız değişecektir. Bu nedenle burada bu kısa sorunun cevabının çok önemli yeri vardır.

Örneğin burada bu soruya verilebilecek birkaç cevabı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Soru : “Kendinizi bir cümle ile anlatmak isteseydiniz, bu cümle ne olurdu?”

Zamana tutkuyla bağlı,25 yaşında tasarımcıyım. Zaman benim için çok değerlidir. Kaybedilecek bir saniyenin bile benim için çok büyük sıkıntılara veya kazanılacak birkaç saniyenin benim nezdim de çok büyük bir başarılara yol açabileceğini kesinlikle aklımdan çıkarmıyorum. Çalışma saatlerim bellidir. Kendime çizmiş olduğum yol haritası sayesinde iş hayatımı ve gündelik işlerimi yapıyorum. Zaman kaybedilecek değil kazanılacak bir olgudur.

Kendinizi Bir Cümle İle Anlatmak İsteseydiniz? Sorusunun cevabını verdik. Umuyoruz ki bu yazımız sizler için faydalı olmuştur.

 

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap