Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli Biliyor Musunuz?

Bugün araç sahipleri için son derece önemli bir konuyu ele alıyoruz. Kasko poliçesinde nelere dikkat edilmeli? Evet bu konu hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaksınız. 


Reklamlar
Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli Biliyor Musunuz?

Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli Biliyor Musunuz? Bugün sizler için bu yazımızı bu sorunun cevabını vermek için yazıyoruz.

Kasko poliçesinde nelere dikkat edilmeli? Araç rayiç değeri kasko değerleme listesi aylık olarak piyasa değerlerine göre değişkenlik gösterebiliyor.Kasko fiyatları belirlenirken araştırma yapmayı sakın unutmayınız.

Reklamlar

Kaza ya da hasar gibi riskler gerçekleştiğinde arabanızın tamirhaneye mi yoksa şirketin anlaşmalı olduğu tamirhanelere mi gönderip gönderilmeyeceğini bilin.

Araç yedek parçaları değişecekse, orijinal parçaların kullanıp kullanmayacağını belirlenmeli.

Bu konular dikkate alınmalıdır. Bu konular dikkate alındığı takdirde hiçbir sıkıntı çekmezseniz. kreditakip.net olarak sizlere yazılarımızla elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlere güncel bilgiler vererek bilgilendirme yapıp en iyi hizmeti almanız doğrultusunda elimizden geleni yapmaktayız.

Kasko Poliçesinde Nelere Dikkat Edilmeli Biliyor Musunuz? Elimizden geldiğince bu sorunun cevabını vermeye çalıştık. Umarım faydalı olmuşuzdur.

ETİKETLER

Yorum Yap