Kara Listedeyken Kredi Alabilir Miyim?

Kredi ve kredi kartı kullanımlarda çok dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır.


Reklamlar
Kara Listedeyken Kredi Alabilir Miyim?

Kredi ve kredi kartı kullanımlarda çok dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bir tanesi de kara liste mevzusudur. Bazı durumlarda kredi ve kredi kartınızda sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda kredi siciliniz bozuluyor ve borcunuzun ödenmemesi halinde kara listeye girmenize neden oluyor.

Kara Listedeyken Kredi Alabilir Miyim?

Reklamlar

Evet bugün bu sorunun cevabını sizlere vereceğiz. Kredi meselesinde en merak edilen konulardan bir tanesidir işte Kara Listedeyken Kredi Alabilir Miyim konusu. Kara listeyi sizlere açıklayacak olursak kredi ya da kredi kartı borcunun ödenmemesi neticesinde açılan yasal takibin sonuçlarından birisidir kara liste.Kara listeye düşmemeye özen göstermelisiniz çünkü böylesi durumda kredi siciliniz iyi olarak karşılanmıyor ve kara liste gibi durumlarda çoğu bankalar sizlere sıkıntılar çıkarabiliyor.

 

Kara listedeyken yapılan kredi başvuruları genel itibarı ile onaylanması oldukça düşüktür.

Fakat şurada bir konu var ki başvurunuzun onaylanmasını sağlayacak yöntemler vardır.

Kara listede iken normal bir kredi başvurusu yaparsanız krediniz onaylanmayacaktır. İpotek ettirebileceğiniz bir gayrimenkulünüz varsa banka ile birebir görüşüp, gayrimenkulünüzü ipotek göstererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir diğer işlemde kefil göstermek.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap