Kadın Girişimcilere Destek

Kadın girişimcileri iş hayatında desteklemek adına bankalar dönem dönem kredi imkanı sunmaktadır.


Reklamlar
Kadın Girişimcilere Destek

Kadın Girişimcilere Destek

Bu imkanlardan faydalanmak artık sizinde hakkınız.

Reklamlar

Bayanların girişimciliği konusunda bankalardan mükemmel bir fırsat tanınıyor. Bu fırsattan sizlerde yararlanabilirsiniz peki nasıl mı? İşte cevabı.

Çoğu girişimcilik gereken destek yapılamadığı için başlamadan bitmiştir. Son günlerde bankalar bu konuya el attı ve gereken neyse yardımda bulunacaktır. Hangi bankalar olduğunu yazımızda belirteceğiz. Bayanların iş hayatında daha çok yer almasını sağlamak amacıyla hazırlanan kampanyaları sizin için şöyle bir araya getirdik.

QNB Finansbank Kadın Girişimci Destek Kredisi ile 50 milyon Euro’luk fon hizmeti sunmaktadır. Kredi  36 aya kadar vadelendirilebilmekte.

 

Garanti bankası Bayan girişimcileri için 12-36 ay vade aralığında hizmeti sunması beklenmektedir. Bu imkanlardan faydalanmak isteyenler yıllık ciro/bilanço büyüklüğü 10 milyon Euro’nun altında olmalı ve çalışan sayısı 50’yi aşmamalıdır.

 

Ziraat Bankası bu girişim için düşük faizli kredi imkanı sunabilmektedir.

 

VakıfBank destek paketi içinde 84 aya varan vadelerle esnaf kredisi sunmaktadır.

Türkiye İş Bankası da kadın girişimcilerine destek için bütçesini açmıştır. 250 den az çalışanınız varsa ve yıllık cironuz 50 milyon Euroyu geçmiyorsa Türkiye iş bankasının bu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap