Garanti Bankası Kredi Kartları Ramazanda Kazandırıyor

Mübarek Ramazan’ı Şerifin gelmesiyle birçok bankalarda olduğu gibi Garanti Bankasında da fırsatlar oldukça cazibeli. Garanti Bankası kredi kartları ramazanda kazandırıyor. Garanti Bankasının kredi kartlarından Ramazan boyunca yapılan harcamalarda bonus ve ekstra uçuş mili kazanıyorsunuz.


Reklamlar
Garanti Bankası Kredi Kartları Ramazanda Kazandırıyor

Garanti Bankası Kredi Kartları Ramazanda Kazandırıyor konusunu sizlerle ele alıyoruz. Yukarıda da söylediğimiz gibi  Garanti Bankasının kredi kartlarından Ramazan ayı boyunca ne alış-veriş yaparsanız kazanacaksınız. Bonus sahipleri alışverişlerinden 70 TL bonus fırsatından yararlanırken, Miles&Smiles kredi kartlarını kullananlar 2.500 mil, American Express Card sahipleri de 50.000 MR Puan kazanıyor.Garanti ödeme sistemleri kredi kartı müşterileri için

Ramazan ayına özel fırsatlar sundu.Bonus üyesi işyerlerinden market veya akaryakıt sektörlerinde yaptıkları 125 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL, üçüncü harcamada 20 TL, beşinci harcamada 40 TL, toplamda 70 TL bonus kazanıyor.

Reklamlar

Ramazan’ı şerifin gelmesiyle birlikte Garanti Bankasında hareketli saatler yaşanmaktadır.Garanti Bankası Kredi Kartları Ramazanda Kazandırıyor ve kazandırmaya devam ediyor.

Kart sahipleri kampanyaya ilk harcamalarından önce “KAZAN” yazıp 3340’a SMS atarak veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabiliyor.

Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak isterseniz hemen Garanti Bankasına geliniz.

Miles&Smiles kredi kartı sahipleri ise 17 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; market ve akaryakıt sektörlerinde yaptıkları 150 TL ve üzeri her harcamaya ekstra 250 mil, toplamda ekstra 2.500 mil kazanıyor. Kampanyaya katılacak Miles&Smiles kredi kartı sahiplerinin ilk harcamadan önce “BEREKET” yazıp 3340’a SMS göndermesi ya da BonusFlaş uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonunu tıklaması gerekiyor.

Bu uygulamalarla müşterilerinin gönlünde ayrı yeri olan Garanti Bankası her zaman en iyiyi yapmayı hedeflemiştir.

American Express Card sahipleri de 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında yapacakları 200 TL ve üzeri market ve restoran harcamalarının her birine10.000 Membership Rewards, toplamda 50.000 Membership Rewards Puankazanıyor.

Kampanyadan, ilk harcamadan önce “RAMAZAN” yazıp yurt içinden 3340’a, yurt dışından +905327523340’a SMS gönderen veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklayan kart sahipleri yararlanabiliyor.

Bugün sizlere Garanti Bankası Kredi Kartları Ramazanda Kazandırıyor konusunu açıklamaya çalıştık. Umuyoruz ki faydalı olmuşuzdur.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap