Aidatsız Kart Nedir?

Aidatsız Kart Nedir?

Açıkçası şunu söylemek gerekirse kredi kartı alırken, kredi kartı alacaklıların en büyük derdinden bir tanesidir aidat söz konusu ama artık şunu belirtmek isteriz ki artık bu sorun ortadan kalktı nasıl mı?


Reklamlar
Aidatsız Kart Nedir?

 

Aidatsız Kart Nedir? Sizlere bu yazımızda bu konumuzdan bahsedeceğiz. Kredi kartı alırken hep sıkıntı yaratmıştır aidat söz konusu ama artık aidat denilen bir şey kalmadı. Yıllık kart aidatı sorunu yalın kart seçeneği ile ortadan kalktı.

Reklamlar

Kredi kartı kullanacağız kullanmasına fakat bunun kredisi faizi derken bir de başımıza yıllık aidatı çıkıyor ve bu biraz can sıkıcı olabiliyor. Artık sıkılmanıza gerek bile kalmadı. Aidatsız kart ile kolayca kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı alırken yalın kredi kartını seçeceksiniz. Yalın kredi kartını seçtiğiniz zaman yıllık kart aidatı ödemezsiniz fakat bu kartın bazı dezavantajları var.

Bunlardan birisi de kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde biriken puanlar ekstra taksitler maalesef çoğu yalın kredi kartında mevcut değildir. İşte yalın kredi kartının da dezavantajı.

Her banka yalın kredi kartı özelliğini sunmak zorundadır. Hiç çekinceniz olmasın.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap