2019 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Yapılandırma da Oluyor mu?

1 yılı aşkın süredir faizler yüksekti. ev almak neredeyse imkansız haldeydi. Devletimizin faiz oranlarını düşürmesinden sonra bankalarda faiz oranlarını düşürdü. İlk başta vakıfbank gibi devlet bankaları 0.99 faiz oranı verirken özel bankaları da faizleri 0.99 lara kadar çektiler. Hatta ve hatta şuan yapılandırmadan da bahsediliyor. Sorumuza gelecek olursak geçen sene neredeyse 2.00 a kadar kredi…


Reklamlar
2019 Aralık Konut Kredisi Faiz Oranları Yapılandırma da Oluyor mu?

1 yılı aşkın süredir faizler yüksekti. ev almak neredeyse imkansız haldeydi. Devletimizin faiz oranlarını düşürmesinden sonra bankalarda faiz oranlarını düşürdü. İlk başta vakıfbank gibi devlet bankaları 0.99 faiz oranı verirken özel bankaları da faizleri 0.99 lara kadar çektiler. Hatta ve hatta şuan yapılandırmadan da bahsediliyor.

Sorumuza gelecek olursak geçen sene neredeyse 2.00 a kadar kredi faiz oranları çıktı. Şimdi ise bu çektiğiniz kredileri yapılandırabilirsiniz. Peki bunun maliyetleti neler? Bunu farklı bir konuda değineceğiz.

Reklamlar

Çoğu bankadan 0.99 konut kredisi kullanabilir ve kredinizi yapılandırabilirsiniz. Yapılandırma biraz maliyetli olabilir.

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap